Gizlilik Sözleşmesi

www.arenamega.com’a hoş geldiniz. Kişisel bilgilerinizi korumanın önemli olduğunu ve bunların gizliliğine saygı duymaktayız. Kişilik bilgileriniz herhangi bir kurumla paylaşılmamakta ve büyük bir özenle korunmaktadır. Bu politika bilet.arenamega.com sitesini kullanan her kullanıcı için geçerlidir. Web sitemizi ve hizmetlerini kullanmak sureti ile Gizlilik Sözleşmesinde geçen maddelerini kabul etmektesiniz. 
 
Bilet.arenamega.com üyelerin katılımı ile zenginleşecek ve kullanıcılara daha rahat bilgi akışını sağlayabilecektir. Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmak ve sitemize üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. İstediğiniz taktirde sitedeki bilgilerinizi güncelleyebilir, bilgilerini silebilirsiniz. Sizlerden bilgi talep ettiğimiz durumlarda zorunlu olarak istenen kısımların tarafınızca doldurulması gerekecektir. 
 
www.arenamega.com şartlar dahilinde herhangi bir zamanda kullanım koşullarını ve gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. www.arenamega.com herhangi bir zamanda etkinlik saatini etkinlik merkezini değiştirebilir.